Descriere produs



Esti pasionat de sport?
Atunci sigur o sa iubesti aceste casti pentru sport open ear. Se muleaza perfect pe ureche, avand un design ergonomic. Trebuie sa incerci chiar tu aceste casti Bluetooth.
Sunet de inalta calitate
Da, ai auzit bine. Aceste casti Noise Cancelling se aud excelent. Muzica si Havit iti fac viata mai frumoasa.
Specificatii:
Material: policarbonat;
Versiune Bluetooth: V5.4;
Arie functionare Bluetooth: 10m;
Capacitate baterie casti: 50mAh;
Capacitate baterie carcasa: 1000mAh;
Timp redare muzica: 8.5h;
Timp functionare carcasa: 64h;
Timp incarcare carcasa: 2.5h;
Mufa: Type-C;
Dimensiune difuzor: Φ14.2mm;
Protocol compatibil: A2DP/HFP/HSP/AVRCP;
Frecventa: 20Hz~20KHz;
Sensitivitate microfon: 118±3dB;
Impedanta: 32Ω;
Intrare curent: 5V / 1A;
Rezistenta la apa: IPX5;
Dimensiuni carcasa: 88 x 59 x 28mm;
Dimensiuni casti: 42.75 x 41.53 x 14.5mm;
Greutate casti: 7.9g;
Greutate carcasa: 77.8g;
Atentie! Dupa desigilare, acest produs NU se accepta pentru a fi returnat din motive de protectie a sanatatii sau igiena corporala, fiind un produs care intra in contact direct cu pielea si parul.

Recenzii
Nu au fost găsite recenzii
Review-uri Google
Sunt foarte multumita atat de produs cat si de livrare si rapiditate. Multumesc.
Foarte seriosi recomand am comandat pana acum 3 huse de telefon si au fost exact ca in descriere.Dragut este ca iti trimit si bomboane in colet
Husa arata foarte bine. Sunt seriosi, chiar am fost sunata a doua zi, sa mi se confirme ca s-a inregistrat comanda.Livrare rapida.
Genial! Mi-ați făcut ziua mai bună! Mai ales că a venit comanda a doua zi de la plasare. 10 stele
Foarte buna ,a venit în mai puțin de 24 de ore ,sunt foarte mulțumită
Am dat comandă de husă pentru tabletă și a venit a doua zi în stare impecabilă. Mulțumesc și ne mai auzim.
Husă Xiaomi Redmi Note10, arată bine, se comporta bine, livrare la termen și o mică atenție din partea firmei ! Recomand!
Va mulțumesc, sunteți foarte serioși de fiecare data când am comandat am primit ce ce am cerut. Foarte de treaba curierul
Mi a placut faptul ca am primit dulciuri si preturile in general mi au atras atentia, dar nu mi a placut ca transportul a fost 15 lei. Nu stiu daca asta este de la firma de curierat dar ar fi un bonus daca s ar reduce
Mersi pt bomboane Husa a ajuns arata super 5 stele