Descriere produs
Carcasă pentru Motorola Edge 50 Fusion cu sclipici, flexibilă și subțire, formă ergonomică, realizată din TPU rezistent la abraziune cu decupaje fabricate cu precizie pentru camera foto, bliț și senzor. Se potrivește perfect dispozitivului, nu restricționează accesul la porturile externe și protejează eficient dispozitivul de zgârieturi sau căderi minore.
Recenzii
Nu au fost găsite recenzii
Review-uri Google
Husa foarte bună. Plasticul e tare dar face treaba.
Am dat comandă de husă pentru tabletă și a venit a doua zi în stare impecabilă. Mulțumesc și ne mai auzim.
Foarte buna husa 360°,comanda a venit foarte repede,curierii politicoși,foarte drăguță surpriza trimisa de marketbox:) O surpriza dulce care pe mine ma bucurat mult ca gest.
Foarte seriosi recomand am comandat pana acum 3 huse de telefon si au fost exact ca in descriere.Dragut este ca iti trimit si bomboane in colet
Produsul este de calitate. Livrarea neașteptat de promptă. Gesturi mici dar plăcute. M-au surprins într-un mod plăcut bonbonelele, m-am bucurat ca un copil.
Foarte buna ,a venit în mai puțin de 24 de ore ,sunt foarte mulțumită
Rapiditate în livrare, comunicare excelentă, produs conform descrierii, identic cu poza. Recomand.
Genial! Mi-ați făcut ziua mai bună! Mai ales că a venit comanda a doua zi de la plasare. 10 stele
Produse calitative Ugreen la un pret bun
Livrare prompta un mic cadou dulce în pachet, recomand cu încredere! ☺️