Descriere produs



Cauti ochelari de soare sport...
...ce sa ofere protectie si confort? Doar alege acesti ochelari de ciclism polarizati de la Techsuit, iar razele puternice ale soarelui nu vor mai fi o problema.
Wow...ce design modern!
Pe langa placerea de a face sport, doresti sa adaugi acel ceva tinutei tale? Acesti ochelari de soare polarizati se vor potrivi de minune oricarui outfit. Adauga acum in cos ochelarii sport pentru ciclism!
Specificatii:
Pentru: unisex;
Stil rama: dreptunghiulari;
Culoare rama: negru;
Culoare lentile: albastru;
Material: policarbonat;
Filtru UV: da;
Latime lentile: 60mm;
Inaltime lentile: 37mm;
Lungime brate: 126mm;
Punte nazala: 13mm;
Latime rama: 170mm;
Greutate: 25g.

Recenzii
Nu au fost găsite recenzii
Review-uri Google
Sunt seriosi, comanda a venit forarte repede.
Foarte seriosi recomand am comandat pana acum 3 huse de telefon si au fost exact ca in descriere.Dragut este ca iti trimit si bomboane in colet
Sunt foarte multumita atat de produs cat si de livrare si rapiditate. Multumesc.
Husa arata foarte bine. Sunt seriosi, chiar am fost sunata a doua zi, sa mi se confirme ca s-a inregistrat comanda.Livrare rapida.
Calitate excelentă a produsului, livrare imediata, drăguță surpriză în pachet :)
Customer service foarte bun, inițial luasem produsul greșit iar procesul de înlocuire și returnare a decurs mai bine față de ce mă așteptam
Produsul este de calitate. Livrarea neașteptat de promptă. Gesturi mici dar plăcute. M-au surprins într-un mod plăcut bonbonelele, m-am bucurat ca un copil.
Am comandat o husa pentru Moto Edge 30, a ajuns repede, este calitativa si arata foarte bine. Multumesc! Si mersi si de bombonele, un gest foarte frumos, recomand!
Husa foarte bună. Plasticul e tare dar face treaba.
Mi a placut faptul ca am primit dulciuri si preturile in general mi au atras atentia, dar nu mi a placut ca transportul a fost 15 lei. Nu stiu daca asta este de la firma de curierat dar ar fi un bonus daca s ar reduce